31 Mart 2024 yerel seçimlerine az bir zaman kala çalışmalarını aralıksız sürdüren Akhisar Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, halk buluşmaları kapsamında Sazoba Mahallesi’nde hemşehrileri ile buluştu.

Sazoba Mahallesinde büyük bir destek ile karşılanan Başkan Dutlulu’ya babası, geçmiş dönem Akhisar Belediye Başkanlarından Ahmet Dutlulu, Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve ilçe yönetimi ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi meclis üyesi adayları da eşlik etti. 

Mahalle sakinleri tarafından havai fişekler ve meşaleler ile coşkulu şekilde karşılanan Başkan Dutlulu’ya baba ocağı olan köyü Sazoba’da adeta sevgi seli vardı.

“BU COŞKULU KARŞILAMA 31 MART’TA YAŞAYACAĞIMIZ ZAFERİN AYAK SESLERİ”

Sazoba meydanında, özellikle kadınların yoğun katıldığı coşkulu bir kalabalığa hitap eden Başkan Dutlulu, baba memleketi Sazoba’da olmaktan mutlu olduğunu belirtti. Başkan Dutlulu sözlerini şöyle sürdür ; “Baba ocağım Sazoba Mahallemizde sizlerle olmaktan çok mutluyum.  Bu coşkulu karşılama 31 Mart’ta yaşayacağımız zaferin ayak sesleri. Sizlerin desteği arkamızda olduğu sürece, çalışkan ve güler yüzlü belediyecilik anlayışımızla inşallah şehrimize çok daha güzel hizmetler kazandıracağız. Sazoba’nın ihtiyaçlarını biliyorum; hiç merak etmeyin seçimlerden sonra hepsini teker teker yapacağım. Bu da benim Sazoba’ya sözümdür. Misafirperverlikleri ve destekleri için Sazoba halkımıza çok teşekkür ederim” dedi.

Başkan Dutlulu’nun Sazoba’nın evladı olduğunu söyleyen mahalle halkı, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde gerekli desteği vereceğini söylerken, Sazoba Mahallesi Muhtarı Önder Önlü Başkan Dutlulu’nun çok çalıştığını ve istedikleri taleplerden fazlasını yaptığını söyledi. Muhtar Önlü, bir dönem daha Besim Dutlulu ile çalışmak istediğini söyledi.