Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, halkla iç içe olmaya devam ediyor. Kırsal mahallelerde yapılan çalışmaları daha yakından yerinde incelemek için Taşçılar Mahallesi’ne ziyaret gerçekleştiren Başkan Dutlulu, mahalle sakinlerinin sevgisiyle karşılaştı. 

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, hem merkezde hem de kırsalda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Taşçılar Mahallesini ziyaret ederek mahalle sakinleri ile buluşan Başkan Dutlulu, Akhisar Belediyesi tarafından mahalleye kazandırılan hizmetleri inceledi. Başkan Dutlulu’ya ziyaretlerde CHP Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet, Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tınazlı, Kırsal Hizmetler Müdürü Hasan Umutlu ve kırsal mahalle muhtarları da eşlik etti.  

Başkan Dutlulu, buradaki buluşmasında vatandaşların istek ve taleplerini de dinlerken Taşçılar mahalle muhtarı Ömer Uslu eşliğinde mahalleye kazandırılan hayır yeri, aşevi, fırın, çeşme, parke taş çalışması ve diğer hizmetleri inceledi. 

“HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET EDİYORUZ”

Mahalle ziyaretinde açıklamalarda bulunan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, kendilerini misafir eden Taşçılar Mahallesi halkına teşekkür ederken Akhisar’da merkez ve kırsal olarak tüm mahallelere eşit şekilde, ihtiyaç duyulan isteklere göre hizmet götürdüklerini belirtti. Mahalle sakinlerinin talebi doğrultusunda hayıryeri, aşevi, fırın, parke taş çalışması, cami çatısı onarımı, arazi yolları ve çeşme yapımı hizmetlerini gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Dutlulu, mahalle sakinlerinin diğer taleplerini de alarak hizmetlerinin aralıksız süreceğini ifade etti.

Başkan Dutlulu’nun ziyaretinden dolayı oldukça mutlu olduklarını ifade eden Taşçılar Mahalle Muhtarı Ömer Uslu ise, mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’ya ve ekibine teşekkürlerini ifade etti.