Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, esnaf ziyaretleri kapsamında Nuri Giyik Sanayi Sitesi 27. Blok esnaflarının düzenlediği kahvaltı programına katıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Dutlulu, Akhisar Nuri Giyik Sanayi Sitesi esnaflarıyla keyifli bir kahvaltıda buluştu.

Ziyarette Akhisar Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tınazlı ve Ekrem Kayserili ile birlikte Akhisar Belediyesi meclis üyeleri de Başkan Dutlulu'ya eşlik etti. Kahvaltı programında esnaflara hitap eden Başkan Dutlulu, Akhisar Belediyesi'nin sanayi bölgesinde gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği hizmetlere dair bilgiler verdi. Esnafların görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Dutlulu, yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

"Bugün güne sanayi esnaflarımızın düzenlediği kahvaltı programı ile başladık. Göreve geldiğimiz günden bu yana, esnaflarımızın yanında olduk. Birçok proje ve hizmet ile onlara destek verdik. Bugün de sanayi ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Sanayi sitesinde özellikle ulaşım sorunlarına yönelik hizmetler gerçekleştirdik. Birçok bölgeye sıcak ve soğuk asfalt çalışması gerçekleştirdik. Çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bugün de esnafımızın fikir ve görüşlerini dinledik. Halkımız ile birebir iletişim kurarak onların sorunlarına hızlı çözümler üretmeye devam edeceğiz. Misafirperverlikleri ve güzel dilekleri için tüm sanayi esnafımıza teşekkür ediyorum."

Başkan Dutlulu, esnaflarla birebir sohbetler gerçekleştirip ihtiyaçları hakkında bilgi alarak, her bir esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi.