Yaklaşan yerel seçimler öncesinde ziyaretlerini sürdüren Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, hem merkez hem de kırsal mahallelerde halkın yoğun ilgisiyle karşılanıyor. Bu kapsamda Bekirler, Doğuca, Hamidiye, Ulupınar, Durasıl ve Hasköy Mahallelerini ziyaret eden Başkan Dutlulu, davul zurna ve havai fişek gösterileri ile karşılandı. 

Akhisar’da hayata geçirdikleri eser ve hizmetlerle tüm kesimlerin beğenisini toplayan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, hizmet dolu geçen 5 yılın ardından 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için destek ziyaretlerini sürdürüyor. Akhisar’ın hem merkez hem de köylerine hiçbir ayrım yapmadan hizmet ulaştırdıklarını belirten Başkan Besim Dutlulu, ikinci dönemde daha çok çalışacaklarının sözünü verdi.

“AKHİSAR HALKINI KENDİ AİLEM GİBİ GÖRÜYORUM” 

Başkan Dutlulu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Akhisar’ın hem merkezine hem de köylerine hizmetimizi ulaştırdık çok şükür. Hizmet dolu 5 yılı geride bırakırken gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde halkımızın bizlere olan ilgisi ne kadar doğru işler yaptığımızı gözler önüne seriyor. 

Hizmetlerimizi hayata geçirirken hiç kimsenin siyasi görüşünü sormadım. Göreve geldiğim an tüm Akhisarlıları abim, ablam, kardeşim, çocuğum gibi gördüm ve o şekilde hizmet ettim. Akhisar halkını ailem gibi gördüm. Bu büyük aileye hizmet etmek benim için bir şeref. 

Bize oy versin veya vermesin hangi mahallenin ne ihtiyacı varsa o ihtiyacı karşılamak için canla başla çalıştım. Bundan sonra da böyle olacak. Halkımızın ihtiyaç duyduğu her anda ve alanda yanlarında olmak için tüm gücümle çalışacağım” ifadelerini kullandı. 

MUHTAR VE VATANDAŞLARDAN HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Başkan Besim Dutlulu döneminde hizmete kavuştuklarını dile getiren vatandaş ve muhtarlar, Besim Dutlulu’nun istedikleri her talebi karşıladığını ve 5 yıl güzel hizmetler yaptığını söylerek teşekkürlerini iletti.  ‘Çalışkan Başkan Besim Dutlulu ile Devam’ diyen mahalle halkı hatıra fotoğrafı çekilmeyi ihmal etmedi.