Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve ilçe yönetimiyle birlikte Nuri Giyik Sanayi Sitesinde bulunan esnaflara ziyaretlerini sürdürüyor. 

Ziyaretlerde Başkan Dutlulu, esnafları tek tek dolaşarak talep ve önerilerini dinledi. Yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler de veren Başkan Dutlulu, esnaflar ile uzun süreli sohbetler gerçekleştirerek öneri ve görüşleri dinledi. Sanayi esnafları, Başkan Dutlulu'nun ziyaretinden memnuniyetlerini dile getirerek ilgi ve alakasının yanı sıra her zaman yanlarında olduğu için teşekkürlerini iletti. 

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yaqptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; "Bugün sanayi esnafımızı ziyaret ederek hem hatırlarını sorduk hem de bereketli kazançlar diledik. İhtiyaç duyulan her alanda hizmetlerimizi sürdürecek, esnafımızın ve şehrimizin gelişimi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sanayi esnafımıza misafirperverlikleri ve güzel dilekleri için teşekkür ediyorum”dedi.