Akhisar’da son 3 aydır süren esnaf odası başkanlığı seçimlerinin tamamlanmasının ardından Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, kentteki esnaf odalarını kahvaltıda misafir etti. 

Göreve geldiği günden beri esnaf odaları ile iletişimini güçlendiren ve ihtiyaç duydukları her alanda esnafın yanında olan Belediye Başkanı Besim Dutlulu, esnaf odaları ile de iş birliği içerisinde çalışmalara devam edeceklerini ifade etti.

Başkan Besim Dutlulu yaptığı açıklamada “Esnaf odaları seçimlerinin sona ermesiyle birlikte tüm esnaf odalarımızı kahvaltıda ağırladık. Sohbet etme ve fikir alışverişi yapma fırsatı bulduğumuz esnaf odalarımızla iş birliği içerisinde çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz. İyi günde kötü günde her zaman esnaf odalarımızın yanındayız” dedi.

Esnaf oda başkanları ise böyle bir kahvaltı programı ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek her zaman esnafın yanında olan Başkan Besim Dutlulu’ya teşekkürlerini iletti. 

Kahvaltı programına CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, CHP Akhisar İlçe Başkanı Umut Çavuş, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tınazlı ve Ekrem Kayserili de katıldı. Kahvaltı programının ardından hatıra fotoğrafı çekildi.