Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu merkezde olduğu gibi kırsal mahallelerde de ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Dutlulu bu kapsamda Eroğlu ve Dayıoğlu Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu, talep ve önerilerini dinledi. 

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, merkezde olduğu gibi kırsal mahallelerde de vatandaşla iç içe olmaya ve sahada çözümler üretmeye devam ediyor. Bu kapsamda Eroğlu ve Dayıoğlu mahallerini ziyaret eden Başkan Dutlulu, mahalle sakinleri ile buluştu.

Başkan Dutlulu’nun ilk durağı Eroğlu Mahallesi oldu. Cuma namazını burada kılan Başkan Dutlulu, daha sonra ise Eroğlu Mahallesi kadınlarının Akhisar Belediyesi Hayır Yerinde ürettiği gözlemelerden tattı. Burada mahalleli ile de buluşan Başkan Dutlulu, vatandaşlar ile uzun süre sohbet ederek talep ve öneriler üzerine görüşmeler gerçekleştirdi.

Sonrasında Dayıoğlu Mahallesine geçen Başkan Dutlulu, burada Akhisar Belediyesi tarafından bölgeye kazandırılan hayır yeri ve ulaşım yolları ile ilgili hizmetlerini inceledi. Sonrasında vatandaşlar ile buluşan Başkan Dutlulu, yaptığı açıklamada seçimden seçime değil her zaman kırsal mahalleleri ziyaret ederek halkla birlikte olduğunu, vatandaşın sorunlarına sahada hızlı çözümler ürettiklerini dile getirdi. 
Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Başkan Dutlulu, Halkla iç içe olmanın ve vatandaşların doğrudan taleplerini dinlemenin önemine vurgu yaparak ; “Akhisar’ımızı karış karış dolaşmaya ve halkımızla kucaklaşmaya devam ediyoruz. Hava soğuk olsa da vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ve sıcak sohbetleri içimizi ısıtmaya yetiyor. Eroğlu ve Dayıoğlu Mahallelerimizi ziyaret ederek mahalle halkımızın görüş ve önerilerini dinledik, yaptığımız ve yapacağımız hizmetler üzerine sohbet ettik. Uğradığımız her kapıda bizleri evladı, kardeşi gibi karşılayıp hayır dualarla uğurlayan güzel yürekli hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Her zaman onların yanında olmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.