Akhisar Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu’ya mahalle buluşmalarında vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Yapılan hizmetlerden memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlar, ‘Çalışkan başkan Dutlulu’yla bir dönem daha devam” ifadelerini kullandı. 

Ziyaretler kapsamında Sarılar, Sağrakçı ve Kocakağan mahallelerini ziyaret eden Başkan Dutlulu, burada Akhisar Belediyesi olarak 5 yıl boyunca yaptığı hizmetleri ve bundan sonraki süreçte yapacağı çalışmaları mahalle sakinleri ile paylaştı.

Başkan Dutlulu ve beraberindeki heyet, köylerde düzenlenen hayır etkinlikleri ve ev ziyaretleri dışında kahvehanelerde de mahalle sakinlerine yaptıkları hizmetleri anlatarak vatandaşların talep ve önerilerini not aldı.

“GENCİZ, ÇALIŞKANIZ, HEYECANIMIZ VE UMUDUMUZ YÜKSEK”

Akhisar’da hayata geçirdiği güzel eser ve hizmetlerin artarak devam etmesi için, 5 yıl daha vatandaşlardan destek istediğini belirten Başkan Dutlulu sözlerini şöyle sürdürdü ; “5 yıl önce sizlerden destek almak için geldiğim bu köylere yine alnımın akıyla, çok çalışmanın verdiği gurur ile tekrar geldim. 5 yıl boyunca bütün köylerde birçok hizmet yaptık. Yollardan, hayır yerlerine, tarımsal desteklerden, aşevlerine, arazi yollarından muhtarlık binalarına kadar birçok farklı yatırımı sizlerle birlikte gerçekleştirdik. Sizlerin desteği ile yapmak istediğim birçok proje daha var. Genciz, çalışkanız, heyecanımız ve umudumuz yüksek. Bu şehre daha çok hizmet edeceğiz” dedi.

“AKHİSAR’DA O PARTİLİ BU PARTİLİ DEĞİL ÇALIŞKAN BAŞKANA İHTİYAÇ VAR”

 “Bizden önce muhtarları kapıdan kovan bir anlayış vardı” diyen Başkan Dutlulu, 2019 yılından beri gelen hiçbir muhtarın geri çevrilmediğini hatta sıra beklemeden kendisiyle konuşma özgürlüğü olduğunu söyledi. 

Önceki dönemlerin aksine Akhisar’da hiç kimseyi ayrıştırmadan her yere eşit hizmet götürdüklerini söyleyen Başkan Dutlulu, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Bizden önce, “20 kişi için 2 kilometre yol mu yapılır?” deyip, muhtarları kapılarından kovan bir yönetim anlayışı vardı. Ama biz kimseyi kapıdan kovmadık; Kocakağan’da 50 kişi için 8 kilometre yol yaptık. Artık Akhisar’da o partili bu partili değil çalışkan, üreten ve halkına hizmet eden bir belediye başkanına ihtiyaç var. Biz de çalışmayı ve bu kente hizmet etmeyi çok seviyoruz. Halkımızın desteği arkamızda olduğu sürece bu şehre daha çok hizmet edeceğiz inşallah. 

Mahalle muhtarları ve köy sakinleri de Başkan Dutlulu’nun hizmetlerinin farkında olduklarını belirterek teşekkürlerini iletti. Konuşmaların ardından vatandaşlar, ‘Çalışkan başkan Dutlulu’yla bir dönem daha devam” diyerek hatıra fotoğrafı çekildi.