Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu seçim çalışmaları kapsamında halk buluşmalarına devam ediyor. Başkan Dutlulu’yu ilgi ve sevgiyle karşılayan vatandaşlar 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde desteklerinin devam edeceğini belirtti.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Besim Dutlulu seçim çalışmalarına süratle devam ediyor. Bu kapsamda Hanpaşa, Kömürcü, Işıkköy ve Sakarkaya Mahallelerini ziyaret eden Başkan Dutlu, köylerde meşale, havai fişek ve alkışlarla karşılandı. 

5 yıllık görev süresi boyunca hayata geçirdiği eser ve hizmetlerle Akhisar halkının takdirini toplayan Başkan Dutlulu, güler yüzlü ve çalışkan belediyecilik anlayışla çalışmalarını sürdürüyor. 

Akhisar’ın merkezinde ve köylerinde çok çalıştıklarını ve bundan sonraki süreçte de çok çalışacaklarını belirten Başkan Besim Dutlulu, halkın hizmetlerden memnuniyeti karşısında kendisinin de fazlasıyla mutlu olduğunu ifade etti. 

“HALKIMIZIN İÇİNDE OLDUK VE ONLARI CAN KULAĞIYLA DİNLEDİK”

‘Halka hizmet Hakka hizmettir’ diyen Başkan Dutlulu, konuşmasını şöyle sürdürdü; “5 yıl içerisine sayısız eser ve hizmet sığdırdık. Halkımıza çılgın projeler anlatmadık; ne ihtiyaçları varsa onlara yoğunlaştık ve hızlı çözümler ürettik. Makam odalarından şehri yönetmedik. Halkımızın içinde olduk ve onları can kulağıyla dinledik. Eksikliklerimiz muhakkak vardır ama hepsini çözmek için tüm gücümüzle çalışacağız. Halkımız ne isterse onu yapacağız. Akhisar’a daha çok hizmet edeceğiz. Bu hizmet yolculuğunda gücümüze güç, umudumuza umut katan tüm halkımıza sonsuz teşekkürler. Samimiyetleriyle içimizi ısıtan, hoş sohbetleriyle gönüllerini bizlere açan tüm vatandaşlarımıza ilgileri ve misafirperverlikleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışkan Belediyecilik anlayışımızla hiç durmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Besim Dutlulu’nun seçimden seçime gelen siyasetçiler gibi olmadığını, 5 yıllık görev süresince sürekli halkın içinde ve kolay ulaşılabilir bir başkan olduğunu söyleyen köy halkı ve mahalle muhtarlar memnuniyetlerini belirterek Başkan Dutlulu ile hatıra fotoğrafı çekilmeyi ihmal etmedi.