AK Parti Manisa Milletvekili Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) AK Parti Grup Başkanvekili geçtiğimiz günlerde Ak Parti Teşkilatlarına Telekonferans ile katılım sağladı.

 Kendisinin yoğun bir program Takvimi olmasına rağmen teşkilatına her daim zaman ayırarak Telekonferans görüşmesi ile teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Yenişehirlioğlu, dün gerçekleşen AK Parti Manisa Akhisar İlçe Teşkilatının istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

Konuşması ile Parti mensuplarının dikkatini çeken Yenişehirlioğlu: “Türkiye Yüzyılı hedefimize ulaşmada önümüzde bir yerel seçimler söz konusudur” dedi.

Çalışmanın ve emek vermenin önemini vurgulayan Yenişehirlioğlu: “Hedefimiz istikrar ile büyümek, ısrarla çalışmak ve hedeflerimize ulaşmakta birlik içinde olmak temel esastır. Geçtiğimiz seçimlerden sonra siyasi güven istikrar pekiştirilmiştir. Siyasi istikrarın devamı, yerel seçimlerde yeniden seçimlerin tekrar kazanılması ile belediyecilik hizmetlerinin AK Parti Hükümeti ile sağlanacağını göstermeliyiz” dedi.