TOBB İl Kadın Girişimciler ve İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Komitesi Asıl ve Yedek üyelerinin seçimleri Odamız Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi. 

19 Ekim Perşembe günü yapılan seçimlerde Manisa Ticaret ve Sanayi Odası bünyesi icra komitesinde yer alacak temsilci isimler belli oldu. Kadın girişimciler kurulu İcra Komitesine Aslı Güler Öztuğan ve Gülay Özkamalı asıl üye, Aynur Şahin ve Meryem Akıncı yedek üye; Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesine Ahmet Çiçer ve Emre Akkuzu asıl üye, Ahmet Can Soydemir ve Göksever Çatalcalı yedek üye olarak seçildiler. 

Yönetim Kurulu Başkanımız Sami Karaoğlan, TOBB tarafından hayata geçirilen Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları, girişimciliğin desteklenmesi, geliştirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması açısından çok büyük önem taşımaktadır. Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Kadın ve Genç Girişimcilerimiz ile birlikte yapılacak her türlü projede yer almaya, destek vermeye hazırız. Seçilen iş dünyamızın kıymetli temsilcilerine başarılar dileriz” dedi.