Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sami Karaoğlan, yayımladığı yeni yıl mesajında 2024 yılının umut ve beklentilerin gerçekleştiği, barışın, huzurun ve üretimin arttığı güzel bir yıl olmasını diledi. 

Başkan Karaoğlan "İlçemizin, sosyal ve ekonomik gelişimini hızlandırmak, markalaşarak küresel pazarda payını arttırmak, uluslararası rekabette güçlenmesini sağlamak için bundan sonra da bütün gayretimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tarımın, sanayinin, ticaretin, üretimin gelişmesi için el ele vererek, yenilikçi ve dinamik yönetim anlayışımız ile gayret göstereceğiz.

Geçtiğimiz günlerde peş peşe aldığımız şehit haberleri hepimize büyük acı ve üzüntü yaşattı. Camiam adına terörü her türlüsünü bir kez daha lanetliyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehit annesi babası olma şerefine erişen anne ve babalara sabır, gazilerimize ise acil şifalar diliyorum. 2024 yılında tekrarının yaşanmamasını temenni ediyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle, şahsım ve odamız adına değerli üyelerimizin ve Akhisar halkımızın yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, 2024 yılının ülkemize, milletimize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.