Türkiye ve Avrupa'nın önde gelen beyaz eşya firması olan Arçelik, Kadalar Arçelik Beyaz Eşya Mağazası Paşa Mahallesi 19 Sokak İkinci Nakliye Caddesi (Garanti bankası karşısı) 66 Numarada Akhisarlıların hizmetine açıldı.

İlçe müftülük Vaizi İsmail Keskin’in açılış duasından sonra Kurdeleyi Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sami Karaoğlan, Meclis Başkanı Özkan Kalın, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Füzün, Arçelik İzmir Şube Satış Direktörü Yunus Bulut, Arçelik Ege Bölge Müdürü Onur Kılıçlı, Arçelik Müşteri Hizmetleri Bölge yöneticisi Ömür Kuzgun, İşletme sahibi Mustafa Kurnaz ve babası Kurnaz Mobilya Kurucusu Hüseyin Kurnaz ile birlikte kestiler.

Kadalar Arçelik Beyaz Eşya Mağazası açılışında konuşan Akhisar Belediye başkanı Besim Dutlulu;” Akhisar’a bu tarz yatırımların gelmesi bizi çok mutlu ediyor. Müşterilerine üst düzey hizmet veren bu tarz bir mekanın açılışında olmak keyif verici. Bizler Akhisar Belediyesi olarak esnafımızın her zaman yanındayız. Mekanın hem Akhisarlılara hem mekan sahiplerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kadalar Arçelik Beyaz Eşya Mağazası açılışında bilgi veren Arçelik İzmir Şube Satış Direktörü Yunus Bulut;” Mağazamız yaklaşık 3 aydır faaliyette bugün resmi açılışını yapıyoruz. Akhisar’da 3. Mağazamız ve en son konsept mağazalarımızdan bir tanesi. Umarım Akhisar’a faydası olur, güzel bir iş çıkaracağımızı düşünüyoruz. İnşallah yüksek cirolara sahip olmayı umuyoruz” dedi.