Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı’nın ne zaman oynanacağıyla ilgili merak dolu bekleyiş sona eriyor. Antalyaspor - Beşiktaş final maçı artık netleşti. İki takımda istikrarlı bir yol izleyerek final maçına kadar ilerledi. Beşiktaş, Başakşehir’i uzatmalarda yendi ve final maçını oynamaya bu şekilde hak kazandı. Antalyaspor da Aytemiz Alanyaspor’a karşı kazandığı galibiyetle Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı’nı oynayacak iki takımdan biri oldu. Takımlar kupayı kazanmak için çok kararlı ilerledi ve kupayı kimin kazanacağı sorusu futbolseverlerin heyecanını körüklüyor. Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı’nın hangi tarihte oynanacağı uzun süredir gündemde yerini koruyor. Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı ne zaman gerçekleşecek? İki başarılı takımın heyecanla beklenen maçı ne zaman oynanacak? Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı nerede oynanacak?

Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı’nın oynanacağı tarih açıklandı!

Türkiye Futbol Federasyonu Final Maçı’nın ne zaman oynanacağıyla ilgili beklenen açıklamayı yaptı. Final Maçı’nın 18 Mayıs Salı günü oynanmasına karar verildi. Futbolseverler için maçın Göztepe Gürsel Aksel Stadyumu’nda oynanacağı bilgisi de duyuruldu. Final mücadelesi 18 Mayıs Salı günü 20.45’te gerçekleşecek.

Biletler satışa çıktı mı?

 Türkiye Futbol Federasyonu’nun bir diğer kararı ise maçın 3/1 seyirci kabulüyle gerçekleşmesi oldu. Bu kararın ardından Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı biletleri çok fazla talep görüyor. Futbolseverler futbolun tadını yerinde, anında ve doyasıya yaşamak için hemen sıraya girdi. Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı’na seyirci olma şansını kaçırma! Biletme üzerinden Final maçı için güvenli bir şekilde bilet satın al. Az sayıda seyirci ile oynanacak olan Final Maçı biletleri hızla tükeniyor! Elini çabuk tut ve Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı heyecanını çok yakından yaşama fırsatını yakala. Seyircili izlenecek olan Ziraat Türkiye Kupası Final Maçına güvenli bir şekilde bilet almak için biletme’yi tercih et. Biletme’de Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, Hasan Can Kaya ve Konuşanlar gibi birçok gösteri için bilet bulabilirsin. Biletini alırken Biletme’yi tercih et ve birbirinden keyifli birçok etkinliğin biletini kolayca satın al.