Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu , Akselendi Mahallesi’nde meşalelerle coşkuyla karşılandı. Akhisar’da hizmet dolu bir 5 yıl geçirdiklerini ifade eden mahalle halkı, çalışkan belediyecilik anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Besim Dutlulu’nun eser ve hizmetlerinden memnun olduklarını belirterek ‘Çalışkan Dutlulu İle 5 Yıl Devam’ dedi. 

Akhisar AK Parti’de adaylık tartışmaları sürerken Cumhuriyet Halk Partisi seçim çalışmalarını dolu dizgin sürdürüyor. CHP’nin Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek ve Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu Akhisar’da halkın yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılanıyor. 
Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek ile birlikte Akselendi Mahallesini ziyaret eden Başkan Dutlulu, Akhisar’da 5 yılda yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlattı. Halkın yeni taleplerini dinleyerek not aldı. 

“BİZİM BU ŞEHRE HİZMET SÖZÜMÜZ VAR”

‘Bu mahallelerimizde yaşayan halkımız bizden ne istediyse onu yaptık. Yine isteyin yine yaparız’ diyen Başkan Dutlulu, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Öncelikle bizleri böyle coşkuyla ve sevgiyle karşıladığınız için teşekkür ederim. Akhisar’da sadece belediyecilik yapmadık; halkımızı dinledik, dertlere derman olduk ve hangi mahallede ne ihtiyaç varsa bunlara odaklandık. Beni ve ailemi hepiniz tanıyorsunuz. Biz söz verdik mi tutarız. Bizim bu şehre hizmet sözümüz var. Evelallah halkımızın destekleri arkamızda olduğu sürece şehrimize daha çok hizmet yapacağız.”

AKHİSAR ALTYAPI SORUNLARINDAN KURTULACAK

Akhisar’daki eksikliklerin farkında olduğunu ve bu eksiklerin altyapı, ulaşım gibi Manisa Büyükşehir Belediyesi yetkisinde olduğunu belirten Başkan Dutlulu, Büyükşehir Adayı Ferdi Zeyrek ile birlikte bu sorunların çözüleceğini belirtti. Dutlulu, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ferdi Zeyrek ile birlikte Akselendi Mahallemiz altyapı sorunlarından, ömrü dolan içme suyu boru hatlarından kurtulacak ve sağlıklı, ucuz içme suyuna kavuşacak. Ferdi Başkan bunu Manisa genelinde yapacak. Buradaki sorunların farkındayız. Manisa Büyükşehirden de yeterince hizmet alamıyoruz. Ferdi Başkanı seçersek bu hizmetlerin tamamını Akhisar’a getireceğiz. Misafirperverlikleri, gösterdikleri ilgi ve güzel dilekleri için Akselendi halkımıza çok teşekkür ederim. Akselendi’de ve tüm Akhisar’da çalışkan belediye anlayışıyla hizmete devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

HALK, BAŞKAN DUTLULU’DAN MEMNUN

Daha önce AK PARTİ ve MHP’den başka partiye oy atmadıklarını belirten vatandaşlar, yerelde siyasetin değil hizmetin ön planda olduğunu belirterek Akhisar ve Manisa genelinde Çalışkan Belediyecilik istedikleri için Akhisar’da Başkan Besim Dutlulu’ya Manisa’da da Ferdi Zeyrek’e destek vereceklerini iletti. 
Akselendi mahallesi halkı, Besim Dutlulu’nun seçimden seçime ziyarete gelen siyasetçilerden olmadığını, sürekli Akselendi’yi ziyaret ettiğini ve meydan çalışması, asfalt çalışması, çocuk oyun parkı, parke taş çalışmaları gibi birçok konuda hizmetlerin yapıldığını söyledi. Yıllarca hizmetten mahrum kalan Akselendi’nin Besim Dutlulu ile hizmete kavuştuğunu belirten mahalle halkı, Çalışkan Başkan Besim Dutlulu ile devam dedi.