MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Akın Çakır ziyaretlerine Gördes ve Demirci ilçeleri ile devam etti.

Gördes ilçe başkanı Abdürrezzak Yonat ve Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Yılmazı ziyaret eden Akın Çakır yoğun ilgi ile karşılandı.

Manisa MHP Milletvekili Aday Adayı Akın Çakır, “2023 güçlü Türkiye için Genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin ardında bende bu yola çıkıp aday adayı oldum. Yıllardır içinde bulunduğum teşkilatımızla ve Manisa’mıza hizmet etmek için gece gündüz çalışmaya hazırım. Sevdamız Manisa amacımız milletimize vatanımıza hizmet etmek sizleri burada ziyaret etmek beni çok mutlu etti. Sizlere bizi misafir ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Gördes İlçe Başkanı Abdürrezzak Yonat, “sizin gibi genç çalışkan aktif dirençli aday adayları görmek beni daha da umutlandırıyor. İnşallah partimiz 2023 seçimlerinde en iyi sonuçlar ile çıkacaktır çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Yılmaz, “ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz. Bizler teşkilat aşamasında her an her zaman hazırız, hakkınızda hayırlısı olsun yolunuz açık olsun” dedi

Gördes’den Demirci ilçesine geçen Manisa MHP Milletvekili Aday Adayı Akın Çakır, “Demirci’de olmak beni çok mutlu etti, burası Manisa’mıza en uzak ilçemiz ama gönlümüzde en derinde olan bir kentimiz. Artık ülkemiz güçlü Türkiye. Yeni yüzyıl vizyona ulaşmak için ülkemizin MHP ve Cumhur ittifakına ihtiyacı var. 2023 seçimleri MHP ve Cumhur ittifakının başarısı ile 15 Mayıs sabahı ulaşacaktır” dedi.

Demirci İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, “bizleri ziyaretiniz memnun etti. Bizler Milliyetçi Hareket partisi olarak 2023 seçimlerine hazırız. Sizler gibi değerli adayları burada görmek bizleri sevindiriyor. Çalışmalarınızı takip ediyor başarılar diliyorum” dedi.

Demirci Ülkü Ocakları Başkanı Samet Sönmez, “ziyaretleriniz için çok teşekkür ederiz. Güzel başarılı hayırlı bir çalışma dönemiz olsun. Halkınızda hayırlısı olsun” dedi.