Akhisar İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen umre programı kapsamında kutsal topraklara yapılacak olan ziyaret için umrecilere duygu dolu bir uğurlama töreni düzenlendi. İlçe Müftüsü Muhammet Salman liderliğindeki kafile, dua ve niyazlarla yola çıktı.

İlçe Müftülüğü önünde gerçekleştirilen törene, ilçe halkının yoğun ilgi gösterdiği görüldü. İlçe Müftüsü Muhammet Salman'ın yaptığı duayla başlayan törende, umrecilere sağlıklı ve huzurlu bir yolculuk geçirmeleri için dualar edildi. Törende, aileleri ve sevenleri umrecileri gözyaşları ve dualarla uğurladı.

İlçe Müftüsü Salman, yaptığı konuşmada, umrecilere huzurlu ve manevi dolu bir umre ziyareti geçirmeleri temennisinde bulundu. Salman, "Bugün burada kutsal topraklara gitmek üzere yola çıkacak kardeşlerimiz için dua ediyoruz. Allah, tüm umrecilerimizin ibadetlerini kabul etsin ve onlara sağlık, sıhhat içinde umrelerini tamamlama fırsatı versin" dedi.

Akhisar'dan kutsal topraklara gitmek üzere yola çıkan umreciler, bu manevi yolculuk için heyecanlı ve duygusal anlar yaşadılar. Kutsal topraklara gitme fırsatı bulan umreciler, bu özel anı ömür boyu hatırlayacaklarını ifade ettiler.