Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde, yerel yöneticiler ve muhtarlar, Kayalıoğlu Sosyal Tesislerinde bir araya geldi. Kahvaltı programına, Akhisar Kaymakamı Murat Kütük, Belediye Başkanı ve CHP'nin Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, MASKİ Muhtarlık İşleri Müdürü Murat İpek, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sami Karaoğlan, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, tüm muhtarlar, esnaf oda başkanları, dernek başkanları ve yerel basın mensupları katıldı.

Programda, Akhisar'ın kalkınması ve halka hizmet etme konuları üzerine değerli konuşmalar gerçekleşti. Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş, son beş yılda yaşanan depremler ve pandemiye rağmen, Belediye Başkanı Besim Dutlulu ile önemli hizmetlerin gerçekleştirildiğini belirtti. Gümüş, MASKİ'de yaşanan sıkıntıların Murat İpek'in müdürlüğe gelmesiyle çözüme kavuştuğunu ifade etti ve katılımcılara teşekkürlerini sundu.

Akhisar Kaymakamı Murat Kütük, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi muhtarların hizmetlerine teşekkür ederek, yeni dönemde birlikte çalışma temennisinde bulundu. Demokrasinin önemine vurgu yapan Kütük, seçim sürecinin barış ve huzur içinde geçmesi gerektiğini, seçimlerin kazananının Akhisar olacağını belirtti. Kütük, her durumda yöneticilerin kapılarının muhtarlara açık olduğunu ifade ederek, başarılar diledi.

Bu kahvaltı programı, Akhisar'daki muhtarlar ve yerel yöneticiler arasındaki iş birliğini ve iletişimi güçlendirmek, aynı zamanda yerel seçimler öncesi birlik ve beraberlik mesajı vermek amacıyla düzenlendi.