Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, 154 mahalle projesi kapsamında yenilenen altyapı ve üstyapı çalışmalarını değerlendirmek üzere Akhisar ilçesine bağlı Çamönü Mahallesini ziyaret etti. Daire Başkanı Çakır, mahalle muhtarı Yusuf Künel ve vatandaşlarla bir araya gelerek yapılan hizmetleri yerinde inceledi.

Ziyaret sırasında mahalle muhtarı Yusuf Künel, yapılan altyapı ve üstyapı çalışmalarının mahalle sakinleri için büyük bir önem taşıdığını belirterek, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkürlerini iletti. Çamönü Mahallesi olarak hizmetlerden dolayı şanslı olduklarını ifade eden Muhtar Künel, dere temizliği, kanalizasyon hattı gibi birçok önemli hizmetin gerçekleştirildiğini vurguladı.

Daire Başkanı Serpil Çakır ise mahalle sakinleriyle sohbet ederek istek ve görüşlerini dinledi. Ayrıca, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün selamlarını ileterek, mahalleye getirdiği hediyeleri takdim etti. Çamönü Mahallesinde gerçekleştirilen bu hizmetlerin yaşam kalitesini artırdığını belirten Çakır, mahalle sakinlerinin memnuniyetiyle ayrıldı.