ÖZEL HABER - İzmir’in Dikili ilçesi Bademli’de 2006 yılında Akhisarlı Ali Sert tarafından temelleri atılan Ali Babanın yeri çadır ve karavan kamp olarak başlayan serüven üçüncü kuşak torunlar tarafından, şimdilerde bölgenin en gözde beachlerinden birine dönüştü.

Dikili Bademli’de bulunan Barselona Beach, Akhisarlı iki genç girişimci Ali Berk Sert ve Gülruh Sert tarafından modern hale getirilerek, ailenizle keyifle tatil yapabileceğiniz beach club, tiny house ve çadır kamp olarak ultra lüks bir şekilde hizmet veriyor. 

Akhisar Press Haber’e özel açıklamalarda bulunan iki genç girişimci tesis hakkında detaylı bilgiler paylaştı.

Konforu ve teknolojiyi bir araya getirdiklerini ifade eden Barselona Beach işletmecisi Gülruh Sert; “Dedemizin 2006 yılında burada çadır ve karavan kampı olarak başlatmış olduğu bu alanı geliştirerek, 2016’dan itibaren beach club, tiny house çadır kampı olarak sürdürüyoruz. Büyüklerimizin ayakta kalması için devam ettirdiği bu çabalarını bizlerde bir adım daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. Bugün geldiğimiz noktada ise bayrağı bizler devralmış bulunuyoruz. Kuzenim Ali Berk ile oturup ne yapacağımız konusunda beyin fırtınası yaptık. Ortak almış olduğumuz bir karar ile teknolojiyi yakalamanın gelen misafirlerimizin konforu açısından daha iyi olacağı kanaatine vardık. 

Bu kapsamda ilk olarak otomasyon sistemleri ile tesisimizin çevre güvenliğini sağladık. Ardından daha kaliteli hizmet verebilmek için tesis içerisinde veri akışını ve hizmet hızını artırma odaklı yazılımlar satın aldık. 

Bütün bunların yanı sıra misafirlerimizin talepleri doğrultusunda tesisimize altı adet glamping konaklama planlıyoruz. Umuyoruz ki bu sezon misafirlerimiz teknoloji ve konfor odaklı bambaşka bir tesis görecek” dedi.

Tesise birçok yeni proje yaptıklarını ve yapmaya devam ettiklerini ifade eden Barselona Beach ortağı Ali Berk Sert; “Bu projelerden en önemlilerden birisi öncelikle sıfır atık projesidir. Proje sayesinde doğanın bize sunmuş olduğu güzelliklere teşekkür etme imkanımız olacaktır. Ayrıca tesisimiz hayvan dostu bir tesistir. Evcil hayvan kabul eden tek tesislerden biriyiz. Engelsiz yaşam projemiz sayesinde tüm engelli vatandaşlarımızın rahat bir şekilde misafir edebiliyoruz. Engelli rampamız ile engelli vatandaşlarımız denize rahatlıklar giriş yapabiliyor. Bu sezon misafirlerimize kaliteli hizmetin yanı sıra profesyonel masaj, profesyonel antrenör eşliğinde mat pilates hizmetleri sunacağız. Ayrıca düzenleyeceğimiz çekilişler ile misafirlerimize sürpriz hediyeler vereceğiz” dedi.

UYGUN FİYAT POLİTİKASI

Uygun fiyat politikası uygulanan tesiste alkollü, alkolsüz tüm içecekler, soğuk ve sıcak içecekler, her çeşit yemek menüleri, vegan mutfağı, salata ve makarna çeşitleri, fast food gibi birçok seçenek yer alıyor. 

ÜST DÜZEY GÜVENLİK

Tesise kurulan turnike sistem ve özel çipli bileklikler ile giriş yapılacak. Duş ve tuvaletler bu bileklikler ile giriş yapılabilecek. 

ŞEHİT YAKINLARI VE ENGELLİLERE ÜCRETSİZ

Barselona Beach’e şehit ailelerinin birinci derece yakınlarına, bedensel ve zihinsel engellilere yanlarında birinci derece yakını refakatçileri ile birlikte ücretsiz giriş yapabilecek.