Akhisar Emlak Komisyoncuları Derneği üyeleri, SMA Tip 1 hastası Ebrar Aktürk için kendi aralarında birlik ve beraberli örneği göstererek toplantı düzenledi.

26 Nisan Çarşamba günü saat 20.30’da Akhisar Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenecek olan “Manisa Ebrar İçin Tek Yürek Bağış Gecesi” organizasyonu öncesi, Akhisar’daki emlakçılar kendi aralarında toplantı düzenleyerek yardım topladı. 

Uğur Mumcu Kültür Sanat Merkezi (Eski Belediye) toplantı salonunda düzenlenen toplantıda Akhisar Emlak Komisyoncuları Derneği başkanı Özlem Gün; “Akhisar’da uzun süredir devam eden Ebrar bebek kampanyası 26 Nisan Çarşamba günü büyük bir kampanya ile devam edecek. Bu geceye tüm kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri, iş insanları ve hayırseverler katılacak. Bu toplantıda Ebrar bebek kampanyasının büyük bir yol kat edeceğine inanıyoruz. Bizlerde Akhisar’da faaliyet gösteren emlakçılar olarak bu büyük toplantı öncesi bir araya geldik. Burada hep birlikte kendi aramızda bağış toplayıp o gece bunu kampanyaya dahil etmeyi planlıyoruz. Burada destek olan tüm üyelerimize ve emlakçı arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.