Akhisar’ın en yeni ve beğenilen markalarından Super Duo, Balıkesir 10 Bursa AVM’de dördüncü şubesini hizmete açtı.

Köfteci Ramiz ve Ziyafet Kuzu Çevirme markasının ortak girişimi olan Super Duo markası daha önce İstanbul – İzmir Otoyolunda Akhisar Oksijen 320 Tesisinde karşılıklı olarak iki restoran olarak açılışmış, daha sonra 3. şubesiyle Akhisar Novada AVM’de de Akhisar halkının hizmetine girmişti.

İlk defa Akhisar dışında Balıkesir’in en büyük alışveriş merkezi olan 10 Burda AVM’de dördüncü şubesini açan marka, Balıkesirli tüketicilerden de yoğun ilgi görüyor. Markanın fikir babası olan ve bütün tasarımını yapan Ramzor LTD. ŞTİ.’nin kurucu ortağı olan Cem Taşkıran; “Hem kızarmış tavuk parçalarını hem de 14 çeşit gurme tarzı burgeri aynı marka altında topladık. Bir taraftan bakıldığında konsept olarak fastfood konseptindeyiz, ancak ürünlerimize bakıldığında 'à la carte' bir burger markası konseptine sahibiz, bu ikilemi markanın her yönünde kullandık, bir tarafımız mavi bir tarafımız kırmızı, bu yüzden markamızın adı da 'Super Duo' yani 'Super İkili' oldu" dedi.

Ramiz A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Taşkınlar da, Markaya ilk günden beri yoğun bir ilgi olduğunu, markaya çok inandıklarını, kısa sürede franchising modeliyle Aydın, Gemlik ve İzmir'de üç şube daha açma hazırlıkları içerisinde olduklarını belirtti.