Cumhur İttifakı Akhisar Belediye başkan adayı Ömer İşçi, seçim öncesi esnaf ziyaretlerinin yanısıra kırsal mahallelerde ikamet eden vatandaşları da ziyaret etmeye devam ediyor. 

İşçi, programı kapsamında Sarıçalı, Boyalılar, Harmandalı, Pınarcık, Yatağan, Sünnetçiler,  Eroğlu, Dayıoğlu ve Doğuca'da vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyarete kadınların da katılımının yüksek olduğu dikkat çekti. Ömer İşçi’yi Türk Bayrakları ve çiçeklerle karşılayan mahalle sakinleri, gerçekleştirilen toplantılarda mahalleleri ile ilgili sorunları başkan adayına tek tek aktardılar.

Hizmet bakımından mağdur edildiklerini söyleyen kırsal mahalle sakinleri, yerel seçimlerden sonra Ömer İşçi’den sorunlarının giderilmesi bakımından umutlu olduklarını belirterek, İşçi’nin göreve gelmesi için gün saydıklarını dile getirdiler.

Gece geç saate kadar devam eden toplantıda vatandaşların sorunlarına ortak olan İşçi, başkan seçilmesi durumunda, "Akhisar merkeze gösterilen hassasiyetin, kırsal mahallelere de gösterileceğinin, hizmet konusunda mahalle sakinlerinin mağdur edilmeyeceğinin" altını çizdi. 

Cumhur İttifakı Akhisar Belediye başkan adayı Ömer İşçi, "yerel seçim sonrası vatandaşların mağduriyetlerini gidermek amacıyla, kırsal mahallelere yapılan ziyaretlerin devam edeceğini" dile getirdi.