Türkiye Voleybol Kadınlar 2. Liginde mücadele eden Akhisar’ın 2 takımı aynı gün  evlerinde yaptıkları müsabakalarda rakiplerini yendiler.

Türkiye Voleybol Kadınlar 2. Liginde mücadele eden Akhisar’ın 2 takımı aynı gün  evlerinde yaptıkları müsabakalarda rakiplerini yendiler. Akhisargücü rakibi İzmir Büyükşehir Belediyeyi 3-1, Akhisar Belediye de Turgutlu Belediyeyi 3-0 yendi.

İşte Akhisarspor’un, Ebrar bebeğe gönderdiği para miktar! İşte Akhisarspor’un, Ebrar bebeğe gönderdiği para miktar!

Günün ilk müsabakası Akhisargücü ile İzmir Büyükşehir Belediye arasında oynandı. Ev sahibi mor beyazlılar ilk seti  25-13 ile rahat aldı.  İkinci ette konuk ekip daha derli toplu olarak mücadele etti. Zevkli geçen bu seti konuk ekip 25-22 alarak durumu eşitledi. Üçün ve dördüncü setlerde üstünlüğü ele  geçiren  ev sahibi ekip her iki seti  de 25-12 kazanarak parkeden 3-1 galip ayrıldı.

Günün ikinci müsabakasında Antrenör Haluk Güven’in istifası ile göreve Kürşat Çetin yönetiminde mücadele eden Akhisar Belediye takımı çok rahat bir şekilde birinci seti 25-10,ikinci seti 25-17,üçüncü seti de 25-18 alarak salondan 3-0 galip ayrıldı.