Sporcunun gelişimine ve yetenekleri doğrultusunda geleceğine odaklı çalışan Akhisargücü Spor Kulübü Basketbol branşında olduğu gibi Kadın Voleybolda da gösterdiği başarılar nedeniyle Akhisarlı genç sporcuları transfer teklifleri alıyor. 

Akhisar'da bir ilki gerçekleştirerek Voleybol Kadınlar 2.Liginde Akhisarlı genç sporcu ağırlıklı kadrosuyla ulusalda Akhisarı temsil eden Akhisargücü Spor Kulübü alt yapıya önem vererek Türkiye'ye Akhisarlı gençlerinde Voleybolda var olduğunu göstermesi adına ve transfer teklifleri almalarına vesile olmanın gururunu yaşıyor.

Kulüp Başkanı Nihat Uz "Akhisargücü Spor Kulübü Voleybol alt yapısında yetişen Yıldız Kızlar, Genç Kızlar ve 3 sezondur 2.Lig Kadın Voleybol takımında Pasör Çaprazı mevkiinde görev yapan Esra Çevik gelişimi, yeteneği ve oyunculuğu ile Karşıyaka Spor Kulübü transfer komitesinin dikkatini çekmiştir. Kulübün ve Antrenörün emeğine saygı niteliğiyle hareket ederek kulübümüz ile iletişime geçen Karşıyaka Spor Kulübü transfer komitesi Pasör Çaprazı mevkiinde görev yapan Esra Çevik'i transfer etmek isteğini belirttiler. Karşıyaka'nın teklifini oyuncumuza ve ailesine ilettik. Onlarında isteği ve onayı doğrultusunda Kadın Voleybol takımında oynayan as oyuncularımızdan Pasör Çaprazı mevkiinde görev yapan Esra Çevik'in Karşıyaka Spor Kulübüne transferinin gerçekleşmesine vesile olduk. Bu transfer esnasında ahlaki ve etik değerler açısından kulübümüz ve iletişime geçen Karşıyaka Spor Kulübü transfer komitesi ile Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda kulüp ile hareket eden Çevik ailesine teşekkür ediyorum. Karşıyaka'ya transfer olan Akhisarlı genç sporcumuz Esra Çevik'e bundan sonra ki spor yaşamında sağlık ve esenlikler dileğiyle üstün başarılar diliyoruz. İnanıyoruz ki Akhisargücü Spor Kulübünde yetişen Akhisarlı Esra Çevik adını Sultanlar Ligi'nde ve Milli Takımlar düzeyinde duyacağız.

Yolun açık olsun Esra Çevik." dedi.