Manisa ili 1. Amatör Futbol Ligi'nde mücadele edecek olan Akhisargücü Spor Kulübü, yeni sezon öncesi teknik ekip ve antrenörlerle toplu imza töreni düzenledi. İmza törenine Akhisargücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Uz, Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Memişler, Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Güler, Antrenör Serdar Çengel, Yardımcı Kaleci Antrenörü Özkan Poyraz, Fizyoterapist Emre Kordağ ve diğer ilgili yetkililer katıldı.

Yeni sezon öncesi toplu imza töreni, kulüp yöneticileri ve teknik ekibin katılımıyla gerçekleşti. Törende Akhisargücü Futbol Takımı'nın gelecek sezonun planları ve hedefleri masaya yatırıldı. Kulüp Başkanı Nihat Uz, kulübün hedeflerini ve yeni sezon öncesi yapılan çalışmaları değerlendirerek açıklamalarda bulundu.

Antrenör Serdar Çengel ise yaptığı açıklamada, genç bir kadro ile yeni sezona hazırlandıklarını ve kulüp hedefleri doğrultusunda yoğun bir çalışma temposuna girdiklerini belirtti. Çengel, antrenmanların hafta içi düzenli olarak devam ettiğini ve takımın fiziksel olarak da hazır olması için çaba gösterdiklerini ifade etti.

Yeni sezon öncesi imzaların atılmasının yanı sıra takımın idman programı da duyuruldu. Kulüp, hafta içi sabah kros çalışmaları ile Salı ve Perşembe günleri Kovalık Hüseyin Sultan Gölet Futbol Sahası'nda antrenmanlarını gerçekleştireceğini açıkladı.

Bu sene 2023-2024 Amatör Futbol Sezonu'nun 23-24 Eylül 2023 tarihinde başlayacağı bilgisine de yer verildi.

Yeni sezona gelişen heyecan ve motivasyonla hazırlanan Akhisargücü Futbol Takımı, genç kadrosu ve hedefleri doğrultusundaki çalışmalarıyla dikkat çekiyor.