Akhisargücü Kadın Voleybol Takımı, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Kadınlar 2. Lig 6. Grup'ta mücadele eden bir ekip olarak güçlendirmeye devam ediyor. Takım, Altay'da pasör mevkiinde görev yapan İrem Bozkurt'u transfer ederek kadrosunu zenginleştirdi.

Transferin duyurusu, İrem Bozkurt'un katılımıyla yapılan basın açıklamasıyla birlikte geldi. Bozkurt, açıklamasında, "Sezonu İzmir Altay Voleybol Takımı'nda başladım ve ilk yarıyı Altay'da tamamladım. Sezonun ikinci yarısında ise Akhisargücü Spor Kulübü'ne transfer oldum. Akhisargücü ailesine gelmekten dolayı çok mutluyum. Takımıma katkı sağlamak için elimden geleni yapacağım. Antrenmanlarda çok çalışarak sezonu en iyi yerde bitireceğimize inanıyorum" dedi.

Akhisargücü Kadın Voleybol Takımı, Pazar günü Turgutlu Belediye Voleybol Takımı ile deplasmanda oynayacakları müsabakanın hazırlıklarına şu an devam ediyor. Mor-beyazlı ekip, Turgutlu deplasmanından en iyi sonuçla ayrılarak Akhisar'a dönmeyi hedefliyor. Takımın oyuncuları, mücadele dolu bir sezon geçireceklerine olan inançlarını dile getirdiler.