Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve TBMM Gelecek-Saadet Grubu Meclis Başkanı Doç. Dr. Selçuk Özdağ önceki gün Akhisar’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. 

Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Çelik’in Gölet Düğün Salonu’nda düzenlenen tanıtım programına katılan Özdağ, buradan Erzurumlular Derneği’ni ziyaret etti. 

Vatandaşlar ve esnaflar ile de buluşan Özdağ’a, Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Çelik, Saadet Partisi Akhisar İlçe Başkanı Hakkı Kuzum, Gelecek ve Saadet Partililer eşlik etti.

Özdağ yaptığı açıklamalarda; “Defalarca geldiğim Akhisar, yıllar öncesine göre daha kötü duruma gelmiş. Akhisar’ın kara bahtını değiştirmek için değişime evet diyen hemşerilerime teşekkür ediyorum. Akhisar hak ettiği hizmeti alacak, büyükşehir Akhisarlılar için gece gündüz çalışacak. 

Mevcut Büyükşehir Belediyesi Manisa’nın merkezi gibi ilçelerini de yetim ve öksüz bırakmış. Akhisar ilçesine bir dokunduk bin ah işittik. Kethüda Mahallesinde her yağmurda suyun bastığı evler, Seyitahmet Mahallesi’nde 10 yıldır yapılmayan 600 metrelik taşlı yol bunun gibi birçok örnek var. Ayıp diyorum” dedi.