Coşkun Temizlik, ev temizliği, işyeri temizliği, büyük camların temizliği, koltuk yıkama, boş ve eşyalı evlerin temizliği, bina ve merdiven temizliği ve ofis temizliği gibi hizmetleri profesyonel ve uzman kadrosuyla sağlıyor. 

RAMAZAN VE BAYRAMA ÖZEL TEMİZLİK

Yaklaşan Ramazan ayı ve bayram dolayısıyla temizlik hizmetlerinde yoğunluk yaşandığını ifade eden Evren Coşkun; “Ramazan ayının yaklaşması ve bayramın gelmesinden dolayı hizmetlerimizde yoğunluk yaşanıyor. Bu yüzden temizlik hizmeti almayı düşünen müşterilerimiz bir an önce rezervasyonlarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.” Dedi.

ÜCRETSİZ KEŞİF İLE DOĞRU FİYAT GARANTİSİ

Coşkun Temizlik kurucusu Ayşe ve Evren Coşkun yaptıkları açıklamada, müşterilerin en çok yaşadığı sorunlardan birinin keşif yapılmadan fiyatlandırma olduğunu ifade etti. Evren Coşkun; “Biz hizmet öncesi ekibimiz ile temizliğini gerçekleştireceğimiz yerin, ücretsiz keşfini yapıyoruz. Bu sayede müşterilerimize doğru ve garantili fiyat sunmuş oluyoruz” dedi.

GARANTİLİ TEMİZLİK HİZMETİ

Evren Coşkun; “Biz Coşkun Temizlik olarak ekibimize ve yaptığımız işlere güveniyoruz. Yaptığımız hizmetlerde yüzde yüz müşteri memnuniyet garantisi vermekteyiz.

OKULLARDA SINIF TEMİZLİĞİ HİZMETİ

Okullarda da temizlik hizmeti sağlıyoruz. Sınıf anneleri ve velileri ile anlaştığımız takdirde belirli gün ve haftalarda sınıf temizliği ve hijyenini sağlıyoruz. Veliler bu konuda daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirler” dedi.


COŞKUN TEMİZLİK AKHİSAR

0 531 890 79 24

SOSYAL MEDYA’DA TAKİP EDİN
https://www.facebook.com/ayse.coskun4545
https://www.instagram.com/coskuntemizlik/
https://g.page/r/CdBpSflg4JljEAo
 

Editör: Mustafa Özdemir