Akhisar’da dün gece yaşanan trajik bir olayda, Hacıishak Mahallesi'nde meydana gelen bıçaklı kavgada 31 yaşındaki İbrahim Çelikkesen hayatını kaybetti. Olay, mahallenin 201. sokak üzerinde saat 03:30 sıralarında gerçekleşti.

İlk bilgilere göre, aile içi bir anlaşmazlık sonucu amcaoğulları İ.Ç., A.Ç., ve O.Ç. ile İbrahim Çelikkesen arasında başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga sırasında bıçaklanan Çelikkesen, çevredeki araçlarla hızla Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tüm müdahalelere rağmen Çelikkesen, aldığı bıçak darbeleri nedeniyle kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Polis ekipleri, olay yerine yaptıkları ilk müdahalede kan lekeleri ve bir bıçak buldu. Hastanede yapılan incelemelerde Çelikkesen'in vücudunda çok sayıda bıçak yarası tespit edildi ve maalesef saat 04:00 sıralarında hayatını kaybettiği belirlendi.

Olayın ardından hızla harekete geçen polis ekipleri, cinayet zanlısı olarak belirlenen 25 yaşındaki A.Ç. ile diğer iki şüpheli İ.Ç. (22) ve O.Ç. (45)’yi kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı. Yapılan araştırmalar, şüphelilerin amcaoğulları olduğunu ve aralarında daha önceden husumet bulunduğunu ortaya çıkardı.