Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Akhisar'da meslekte 30 yılını tamamlayan 30 meslek üstadına plaket takdim etti.

Başkan Uğur Hasacar, “30 yılını dolduran duayen oda üyelerimize plaketle vefa göstermek istedik. Gençler olarak siz üstatlarımızı örnek alıyoruz, bilgi ve tecrübelerinizden her zaman yararlanmak istiyoruz” dedi.

Akhisar Belediyesi Kayalıoğlu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen törende konuşan Manisa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Uğur Hasacar; “Mesleğimiz yükü ağır bir meslek ve yıpratıcı bunun yanında ülke ekonomisine yön veren bir yapısı var. Bu bağlamda meslek mensuplarımız durmadan dinlenmeden çalışıyor. Bu yoğun iş temposunda bizler de odamız olarak mesleğimizde 30 yılını dolduran duayen o da üyelerimize plaketle vefa göstermek istedik. Gençler olarak siz üstatlarımızı örnek alıyoruz. Bilgi ve tecrübelerinizden her zaman yararlanmak istiyoruz” diye konuştu.

Mali müşavirlerin büyük bir aile olduğunu hatırlatan Hasacar; “Bugün bine yakın üyesi ile çeyrek asrı aşan geçmişi ile büyük bir camiayız. Meslekte çok fazla dayanuşma ve birlik beraberliğe ihtiyacımız var. Meslektaşlarımızı bir arada tutacak kenetlenecek ve hep birlikte büyümeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Hasacar'ın konuşmasının ardından plaket törenine geçildi. Başkan ve yöneticileri meslekte 30 yılını dolduran Akhisar'daki 30 meslek üstadına plaketleri takdim edildi.