Akhisar'da dün gece Hacıishak Mahallesi'nde 144. sokak üzerindeki bir kahvehanede yaşanan cinayetin ardından Olcay Güler, son yolculuğuna uğurlandı.

Cenaze töreni, Akhisar Cemevi'nde düzenlendi. Ardından, hayatını kaybeden Olcay Güler'in naaşı, Akhisar Belediyesi hizmet binası önünde düzenlenen törenle Akhisar Yeni Mezarlığı'na defnedildi.

CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve mesai arkadaşlarının da katıldığı veda töreninde, cinayete kurban giden Olcay Güler (34) anıldı ve son yolculuğuna uğurlandı.

Olay, Hacıishak Mahallesi'nde 144. sokak üzerindeki bir kahvehanede meydana gelmişti. İddiaya göre, aralarında husumet bulunan M.Ö. (34), kahvehaneye giderek Olcay Güler ile tartışmış ve ardından yanında bulunan tabanca ile Güler'e ateş etmişti. Olcay Güler, olay yerinde hayatını kaybetmişti.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine güvenlik güçleri ve 112 acil servis ekipleri sevk edilmişti. Ancak tüm müdahalelere rağmen Olcay Güler hayatını kaybetmişti. Şüpheli M.Ö. ise Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalanmıştı.