Akhisar Belediyesi, Cumhuriyet ve Efendi Mahallelerinde yeşil alan ve kafe ihtiyacını karşılamak amacıyla hayata geçirdiği Çağlak Kafe’yi hizmete açtı. Çağlak Kafe, zengin menüsü ve güzel ortamı ile misafirlerini ağırlamayı bekliyor. 

Akhisar Belediyesi tarafından işletilecek olan Çağlak Kafe aynı zamanda bölgenin de kafe ihtiyacını karşılayacak. Kapalı alanın yanı sıra park içerisinde açık havada da müşterilerine hizmet verecek olan kafeyi ziyaret eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, ferah ortama sahip Çağlak Kafe’nin hayırlı olması dileğinde bulundu. Otopark sorunu da olmayan kafenin yanında bulunan park içerisinde çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru ve spor alanları yer alıyor.

Akhisar halkının ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına devam ettiklerini belirten Başkan Besim Dutlulu, Gölet alanının yanı sıra şehrin doğusunda da böyle bir yeşil ve sosyal alanın olmasını önemsediklerini ve bu doğrultuda çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Başkan Dutlulu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Yapımı bir süredir devam eden Çağlak Kafemizi 2023 yılının başında hizmete açmanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Cumhuriyet ve Efendi Mahallelerimizin yeşil alan ve kafe ihtiyacını karşılayan, Akhisar Belediyemiz tarafından işletilen ve bölgede tek olma özelliğine sahip Çağlak Kafe, birbirinden güzel lezzetleri ve ferah ortamı ile hizmete başladı. Bölge halkımız gönül rahatlığıyla kullanabilir. Akhisar’ımıza hayırlı olsun” dedi.

Başkan Besim Dutlulu’ya ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tınazlı, Bedri Türk, Ekrem Kayserili, Tuncay Engin ile kurum amirleri ve çalışanlar eşlik etti.