Akhisar Ülkü Ocakları 30 Ağustos’ta Akhisarlı çocuklara sokaklarda Türk Bayrağı ve Atatürk Maskesi  dağıttı.

Genç ülkücüler, vatandaşlardan tam not aldılar. Akhisarlı esnaflar ise “Türk Gençliğini ve Türk Milliyetçilerini sokakta görmeyi gerçekten çok özlemişiz. Helal olsun genç bozkurtlara” diyerek Akhisar Ülkü Ocakları Başkanı Giray Arda Savan ve yönetimine teşekkür ettiler.

Akhisar Ülkü Ocakları Başkanı Giray Arda Savan ise yaptığı açıklamada, “İlçemiz Akhisar Ülkü Ocakları Başkanlığımız tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle çocuklarımıza Türk bayrağı dağıtıktık.

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle dağıtılan Şanlı bayrağımız Çocuklarımız tarafından yoğun ilgi gördü. Milli günlere büyük duyarlılık gösteren Akhisar halkımıza teşekkür ediyorum.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunda büyük bedeller ödendiğine dikkat çeken Başkan Savan , "30 Ağustos’ta evlerimize ve işyerlerimize Türk Bayrağı asarak başta Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm kahramanlarımızı ve yaptıklarını hiçbir zaman unutmayacağımızı göstermeliyiz, Bu vesileyle de tüm vatandaşlarımızın Zafer Bayramı'nı kutluyorum" dedi.