Geçtiğimiz ay yapılan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimleri sonucunda oluşan Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

Ankara’da gerçekleşen ziyarette Rifat Başkan Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini tebrik etti. Bu işin bir hizmet yarışı olduğunu seçimlerden sonra herkesin kucaklaşarak üyelerine ve şehrine hizmet etmek için elinden geldiğinin fazlasını yapması gerektiğini belirtti. Önemli bir görevin üstlenildiğini ve bu işin özveri ile yapıldığını hatırlatan Başkan Hisarcıklıoğlu ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu belirterek ATSO yöneticilerine teşekkür etti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Sami Karaoğlan’da üyelerimiz tarafından bizlere verilen bu görevi dört yıl boyunca en iyi şekilde yaparak, üyelerimize ve şehrimize hizmet etmek için özveri ile çalışacaklarını ve bayrağı yukarı taşıyacaklarını belirtti. ATSO adına Değerli Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na verdiği destek ve gösterdiği nazik misafirperverlik için çok teşekkür ederiz; dedi.