Federasyonun İstanbul bölgesi gurubuna bağlı  Ege Bölgesi Masterler liginin ilk haftasında, Kovalık Hüseyin Sultan stadında oynan müsabakada  Thyateria Akhisar takımı  konuk ettiği Menemen Kubilay takımına evinde 6-2 yenildi.

11 takımlı gurupta Akhisar ve Menemen takımlarından başka Karşıyaka Karagöl, İzmir Teleferik Şimşek,  Bodrum Birlik, Torbalı Metropolis, İzmir Karabağlar,  İzmir Yeşilyurt,  Buca Göktürk, Didim ve Kula masterler  takımları   mücadele edecekler. Müsabakalarda 11’lerde 2 38 yaşında oyuncu ile 9 40 yaş üstü oyuncular sahaya çıkıyorlar.

Akhisar ekibinden Engin ve Selçuk’un sarı kart gördüğü müsabakanın ilk yarısı Akhisar’dan Nazım’ın 33.dakikada,Menemen’den Apti’nin 40.dakikada attığı karşılıklı golleri ile 1-1 sona erdi.İkinci yarıda çok pas hatası  yapan Akhisar’da antrenman eksikliği ile yorgunluklar görüldü.55.dakikada Apti takımının ve kendisinin 2.gölünü attı.3 dakika sonra 58, dakikada  Cemal Akhisar adına tekrar  beraberliği yakaladı. 2-2.Konuk ekip 62. Dakikada İrfan,  71. Dakikada Oğuz, 75. Dakikada  Vural,  80+4 te  Abti’nin attığı golle Menemen sahadan 6-2 galip ayrıldı.

Gelecek hafta Akhisar Kula deplasmanına giderken, Menemen evinde Didim ekibini konuk edecek.