Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Emin Akarsu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Akarsu, Ramazan ayının dargınlıkların ve kırgınlıkların giderilerek kardeşlik ve barış duygularının artırılmasına katkıda bulunduğunu vurguladı.

Akarsu'nun mesajında, bayramların insanlar arasındaki sevgi ve saygının perçinlendiği, dargınlıkların unutulduğu ve küslerin barışıp kardeşçe kucaklaştığı özel günler olduğuna dikkat çekildi. Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışmanın doruğa ulaştığı bir Ramazan ayını geride bırakarak bayram sevincini hep birlikte yaşadıklarını ifade etti.

Başkan Akarsu, dostluğun ve kardeşliğin pekiştiği, dargınların barıştığı Ramazan Bayramı'nı tüm içtenliğiyle kutladığını belirterek, bayramın halka, millete ve tüm dünyaya huzur, barış ve mutluluk getirmesini diledi. Akarsu'nun mesajı, Ramazan Bayramı'nın birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmenin yanı sıra toplumsal barışa ve kardeşliğe vurgu yaparak, genel bir barış ve huzur temennisinde bulunduğunu gösteriyor.