Şehrim 2023 Otobüsünün 27. Durağı Akhisar oldu

AK Parti Şehir ve Kültür Başkanlığı vatandaşların yaşadıkları şehir ile ilgili görüş ve önerilerini alan "Şehrim 2023" otobüsü Manisa’nın Akhisar ilçesine geldi.

Şehrim 2023 Otobüsünün 27. Durağı Akhisar oldu

Mart 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Genel Merkezi önünden yolcu edilen "Şehrim 2023" otobüsünün 27. durağı Akhisar oldu. 

Otobüs, Akhisar Milli Egemenlik Meydanı’nda Akhisarlılar ile bir araya gelerek şehri en iyi bilenlerin, o şehirde yaşayanların çevre, şehir ve kültür başlıklarında Akhisar’a ilişkin hayal, görüş ve öneri ve taleplerini dinledi.

AK Parti Akhisar İlçe Kadın Kolları Başkanı Ümit Ağarlı ve yönetim kurulu üyeleri de "Şehrim 2023" otobüsünü ziyaret etti. "Şehrim 2023" projesinin otobüsünün Akhisar'da olmasından mutluluk duyduklarını ifade eden Kadın Kolları ilçe başkanı Ağarlı, “Burada gerçekleşen çalışma ile daha güzel bir Akhisar bizleri bekliyor olacak. Çünkü bugün burada Bin Akhisarlı vatandaşımız 'Şehrim 2023' otobüsüne gelerek, taleplerini ve önerilerini birebir aktarma fırsatı buldu” dedi.

‘Şehrim 2023’ programları ile ilgili olarak organizasyonun danışmanlığını yapan Eda Akbaş ise proje kapsamında geldikleri Akhisar'da yoğun bir ilgi ile karşılaştıklarını belirterek, “Proje kapsamında ortak geleceğimiz olan şehirlerimizin mevcut durum analizlerini, dinamikleri ile ortaya çıkararak, kimlikli şehirler özgünlüğüne ulaştırmak amacıyla ortak aklın ortaya koyacağı bir çalışma modelini hayata geçiriyoruz. Manisa, Salihli ve Akhisar ilçemizde toplam 4 bin 200 kişi şehri ile ilgili görüşlerini dile getirdi” dedi.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber