CHP'nin Manisa Listesinde Büyük Sürpriz!

CHP, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için yarışacak isimleri açıkladı.

CHP'nin Manisa Listesinde Büyük Sürpriz!

CHP’nin Manisa listesinde ise büyük sürprizler var.
 
Edinilen bilgiye göre CHP’nin mevcut sıralamasında sadece Özgür Özel yer aldı.
 
Özellikle Akhisarlı isim Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu 2. Sırada, yine Akhisarlı Hayriye Hacet'inde 6. sırada yer alması Akhisarlılar'da büyük heyecan yarattı.
 
MAZLUM NURLU LİSTEYE ÖFKELİ İDDİASI
 
Öte yandan listenin açıklanmasının ardından CHP Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu’nun büyük şok yaşadığı iddia edildi. Parti meclisin’de son görüşmelerin ardından listenin değişebileceği iddialar arasında yer aldı.
 
Edinilen bilgiye göre CHP’nin listesi şöyle oluştu;
 
1- Özgür Özel
2- Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu (Akhisar)
3- Bekir Başevirgen (Turgutlu)
4- Sabri Temel (Salihli)
5- Abdullah Saka (Soma)
6- Hayriye Hacet (Akhisar)
7- Saniye Ağgül (Demirci)
8- Çetin Kurt (Saruhanlı)
9- Nurettin Dingaz (Merkez)
10- Lale Erdoğan Tuncer (Merkez)


Son güncelleme : Saat 00:55
 

İSTANBUL 1’İNCİ BÖLGE ADAYLARI

1-Akif Hamzaçebi

2- Gamze Akkuş İlgezdi

3- Onursal Adıgüzel

4-Fethi Açıkel

5- Gürsel Tekin

6-İlhan Kesici

7- Oğuz Kağan Salıcı

8-Mahmut Tanal

9- İbrahim Kaboğlu

10- Sera Kadıgil

İSTANBUL İKİNCİ BÖLGE ADAYLARI

1-Enis Berberoğlu

2-Aykut Erdoğdu

3-Tuncay Özkan

4-Yunus Emre

5-Sezgin Tanrıkulu

6-Yüksel Mansur Kılıç

7-Gökan Zeybek

8-Işık Öğütçü

İSTANBUL ÜÇÜNCÜ BÖLGE ADAYLARI

1- Erdoğan Toprak

2- Engin Altay

3- Mehmet Bekaroğlu

4- Zeynel Emre

5-Sibel Özdemir

6- Özgür Karabat

7- Turan Erdoğan

8- Gülizar Emacan

9- Saadet Kontenjanı

10- Turan Hançerli

11- Ali Çeşmeci

ANKARA 1'İNCİ BÖLGE

1- Tekin Bingöl

2- Levent Gök

3- Ali Haydar Hakverdi

4- Bülent Kuşoğlu

5-Gamze Taşçıer

ANKARA 2'NCİ BÖLGE

1- Nihat Yeşil

2- Yıldırım Kaya

3- Semra Dinçer

ANKARA 3'ÜNCÜ BÖLGE

1- Haluk Koç

2- Murat Emir

3- Ahmet Ersen Özsoy

4- Servet Ünsal

İZMİR 1’İNCİ BÖLGE

1 – Murat Bakan

2 – Selin Sayek Böke

3 – Özcan Purçu

4 – Kani Beko

5 – Mehmet Ali Çelebi

6 – Tacettin Bayır

7 – Ednan Arslan

8 – Sefer İpekli

9 – Kazım Umdular

10 – Nilay Kökkılınç

11 – Ezgi Deniz Urunga

12 – Devrim Barış Çelik

İZMİR 2’NCİ BÖLGE

1- Kemal Kılıçdaroğlu

2 – Ünal Çeviköz

3 – Kamil Okyay Sındır

4 – Atila Sertel

5 – Sevda Erdan Kılıç

6 – Mahir Polat

7 – Bedri Serter

8 – İdris Yavuz Yılmaz

9 – Ali Engin

10 – Salih Özçiftçi

11 – Mehmet Birlik

12 – Ebru Okay

HATAY:

1- Servet Mollaoğlu

2- Nermin Yıldırım

3- Serkan Topal

4- Mehmet Fatih Turan

KOCAELİ:

1- Fatma Kaplan Hürriyet

2- Haydar Akar

3- Tahsin Tarhan

MUĞLA:

1- Mürsel Alban

2- Suat Özcan

3- Burak Erbay

4- Süleyman Ayyılmaz

TOKAT:

1- Kadim Durmaz

SİVAS:

1- Ulaş Karasu

TUNCELİ:

1- Polat Şaroğlu

2- Mesut Coşkun

ARTVİN:

1 – Uğur Bayraktutan

ZONGULDAK:

1- Ünal Demirtaş

2- Deniz Yavuzyılmaz

3- Umut Başoğlu

4- Merve Kır

5- Çiğdem Şekerci

ANTALYA:

-Deniz Baykal

-Çetin Osman Budak

-Rafet Zeybek

-Şengül Yeşildal

-Nusret Bayar

-Vahap Tuncer

ADANA:

1- Ayhan Barut

2- Orhan Sümer

3- Müzeyyen Şevkin

4- Burhanettin Bulut

5- Oya Tekin

MALATYA:

1- Veli Ağbaba

2- Hulisi Porgalı

KONYA:

1- Abdüllatif Şener

BURDUR

1- Mehmet Göker

AYRINTILAR GELİYOR…














Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 00:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber