Bundan 26 yıl önce Hergelen Meydanında açılan Akhisar Pide, ikinci şubesi olan Akhisar Pide Gölet şubesi, Akhisar organizasyon eşliğinde Atatürk Mahallesi 536 Sokak 11/A (Gölet Prestij Caddesi) Akhisarlıların hizmetine açtı.

Hergelen Cami eski imam hatibi Rıdvan Keskin'in açılış duasından sonra kurdeleyi, AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, CHP Manisa Milletvekili A. Vehbi Bakırlıoğlu, Hava Meydan ve garnizon Komutanı Hava İstihkam Albay Mehmet Şahin, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Ak Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Ömer İşçi, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün, CHP İlçe Başkanı Umut Çavuş, Kadın Kolları Başkanı Fatma Çelebçi, Belediye Meclis Üyesi Şerif Şen ve işletme sahipleri Baki-Emre Baz ile birlikte kestiler.

Açılışta konuşan AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir;" “Mahallemize ve Akhisar’ımıza hayırlı olsun. En güzel, leziz pide ve lahmacunlarımızı buradan alacağız. Akhisar, yemek üzerine bölgemizde 1 numara. Kime sorarsanız sorun, Akhisar yemek üzerine marka olmuş bir şehir. İnşallah bunu daha üst seviyelere çıkaracağız. Hayırlı olsun, bereketli olsu" dedi.

Açılışa gelen davetli ve misafirlere Akhisar Pide ayran ve salata ikramı yapıldı.

AKHİSAR PİDE GÖLET PAKET SERVİS NUMARALARI

0546 123 45 45

0545 123 09 09