31 Mart yerel seçimler öncesi Akhisar'ın kırsal mahalle ziyaretlerini tamamlayan Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan adayı Ömer İşçi, seçim çalışmalarına Akhisar merkezde devam ediyor. 

Gündüz Akhisar merkezde esnaf ve dernek ziyaretlerini sürdüren başkan adayı iftar programlarının ardından ise kendisini destekleyen Akhisar halkı ile kortej yürüyüşlerinde bir araya geliyor. Yürüyüşlerin düzenlendiği ilk günden itibaren kendisini destekleyen hemşehrileriyle Akhisar sokaklarında gezerek ziyaretlerde bulunan İşçi'nin yürüyüşlerine  destek gün geçtikçe artıyor. Seçimlerin yaklaşmasıyla, seçim heyecanının da arttığı Akhisar'da, Ömer İşçi'ye destek amacıyla yürüyüşlere katılan binlerce vatandaş Akhisar sokaklarını doldurdu.

İşçi ile beraber ellerindeki bayraklarla sokaklarda yürüyen vatandaşların kortej yürüyüşü yoğun kalabalık nedeniyle gündem oldu. 

Akhisarlıların desteğinden ve sevgisinden memnun kalan Ömer İşçi, seçim çalışmalarının sonuna kadar bu yürüyüşlere kendisini destekleyen değerli hemşehrileriyle birlikte devam edeceğini dile getirdi.