Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Akhisar NSM Büro Amirliği olarak, yapılan çalışmalar neticesinde Akhisar’da uyuşturucu madde sevk edeceği değerlendirilen;

M.B. isimli şahıs, otobüs ile yaptığı yolculuk esnada kontrol edilmiş, yapılan kontrollerde şahsın üzerinden 1 parça halinde 44.95 Gr. Eroin maddesi, ele geçirildiği bildirildi. Konuyla ilgili M. B. isimli şahıs 25.10.2023 günü gözaltına alınmış, aynı gün çıkarıldığı mahkeme tarafından, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan tutuklandığı bildirildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Akhisar NSM Büro Amirliği olarak uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti yapan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar kapsamında:

D. K.isimli şahsın ikametinde yapılan aramalarda: 110 adet Neurontin isimli Sentetik Ecza, ele geçirildiği bildirildi. Konuyla ilgili D. K. isimli şahıs 26.10.2023 günü yakalanarak, hakkında uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan işlem yapıldı.

Ayrıca yapılan aramalar esnasında Kasten Öldürme ve Hükümlü ve Tutuklunun kaçması suçundan aranan, 17 yıl kesinleşmiş cezası bulunan B.A.K. isimli şahıs yakalandığı ve cezaevine teslim edildiği bildirildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Akhisar NSM Büro Amirliği görevlilerimizce uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti yapan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar kapsamında:

Ç. K. Ve C. K. isimli evli şahısların ikametinde yapılan aramalarda: 390 adet Neurontin isimli Sentetik Ecza, ele geçirildi. Konu ile ilgili şüpheliler olan Ç. K. ve C. K. isimli şahıslar 24.10.2023 günü yakalanarak, haklarında uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan işlem yapıldığı bildirildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Akhisar NSM Büro Amirliği görevlilerimizce uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti yapan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar kapsamında:

E. Ç. isimli şahsın ikametinde yapılan aramalarda: 42 adet Galara isimli Sentetik Ecza, 3 parça halinde 4.73 Gr. Esrar, ele geçirildi. Konu ile ilgili şüpheli E. Ç. 24.10.2023 günü gözaltına alınmış, 25.10.2023 günü sevk edildiği mahkeme tarafından uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan tutuklandığı bildirildi.