Akhisar Muhtarlar Derneği, AK Parti Manisa Milletvekili aday adayı M. Fatih Füzün’ü Lokanta Borsa’da düzenlenen kahvaltı programında ağırladı. 

Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş, dernek olarak yaklaşan 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesi, değerli muhtar arkadaşlarımızla ortak bir karar aldık. Hemşerilerimize ve kamuoyunun bilgisine sunmak istediğimiz duyuru yapmak istiyoruz. Akhisar’ımız Manisa’nın 17 ilçesinde gerek seçmen gerekse nüfus yoğunluğu olarak ilk üçte, böylesi büyük bir şehrin fazlasıyla ihtiyaçları var. Bu nedenle Siyasi partileri Manisa genelinde Akhisar Özelinde Milletvekili çıkarmaya davet ediyoruz. Özellikle İki büyük ittifak Cumhur ve Millet ittifakı listelerinde Akhisarlı adaylara ön sıralarda yer vermeli ki şehriniz daha fazla hizmet alabilsin.

Muhtarlar olarak, bizim öncelikli görevimiz halkımıza hizmet etmek ve onların sorunlarını çözmek için çalışmaktır. Biz mahallerinde bu sözü vermiş ve vatandaş tarafından seçilmiş 109 muhtarız. Görev sınırlarımızı çizen yasalar ve bilhassa Sayın Cumhurbaşkanımızın Recep Tayyip Erdoğan’ın özel desteği ile hareket ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Vatandaşıma hizmet ederken en büyük destekçim muhtarlardır, diyerek hem bizleri ihya etmiş gende çok büyük sorumluluk yüklemiştir bu sebeple Halka hizmet etmenin, hakka hizmet etmek olduğunun bilincindeyse Akhisar’dan Cumhur ittifakının Milletvekili Adayı Fatih Füzün başkanımızı Ankara’da vekilimiz olarak görmek istiyoruz.

Fatih Füzün, son üç yıldır AK Parti Akhisar İlçe Başkanı öncesinde Belediye meclis üyesi olarak bizlere ve mahallelerimize her türlü desteği sağlamış, şehrimizin menfaatlerini her zaman ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmüştür. 109 mahallenin tüm sorunları ve ihtiyaçlarını şahsi ihtiyaçları gibi görmüş ve çözüme ulaştırmıştır. Kendisine duyduğumuz güven ve inançla, en iyi hizmeti sunabilecek milletvekili aday adayının Fatih Füzün olduğunu düşünüyoruz. Akhisar’ın Ankara da daha iyi temsil edilmesinin her Akhisarlının ortak düşüncesi olduğu bilinciyle; Akhisarlı Muhtarlar olarak, Fatih Füzün'ün milletvekili aday adaylığını desteklediğimizi açıklıyor ve kendisine başarılar diliyoruz. Fatih Füzün'ün, bu süreçte göstereceği başarı ve ilçemize sağlayacağı katkılarla, halkımızın yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik hizmetlerini sürdüreceğine ve Akhisar'a daha fazla yatırımın ve hizmetin geleceğine inanıyoruz. Çünkü Fatih Füzün'ün, Akhisar’ın sorunlarını çok iyi bilen ve onların çözümüne yönelik çalışmaları en iyi şekilde yapabilecek bir milletvekili olacağına inanıyoruz. Biz muhtarlar ve mahalle sakinlerimizle birlikte Fatih Füzün başkanımızın vekil seçilmesinin ve bizleri Ankara da temsil etmesinin önemli bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.

Bu yüzden 14 Mayıs 2023'te yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve hükümet seçiminin öncelikle ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diler, Fatih Füzün başkanımıza çıktığı bu kutlu ve onurlu dava yürüyüşünde de kendisine başarılar diliyoruz. Akhisar’ımıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

AK Parti Manisa Milletvekili aday adayı Fatih Füzün; “Benim böyle onurlu bir günümde hep beraber burada olmanız beni duygulandırdı. Sizlerle 3 buçuk sene bir yol yürüdük. Bu yol yürürken hiç birbirimizi kırmadık. Yapabilecek işlerimizi hep birlikte yaptık. Bunu sadece ben yapmadım, benimle birlikte çok iyi bir yönetimimiz vardı, Akhisar’da çok güzel işler başardık. Bu süreçte insanlar birbirleriyle iletişim halinde olduğu sürece her şey hallolur. Benim milletvekili aday adayı olmamda muhtarlarımızın yüzde 80 payı vardır. Muhtarlarımızın desteği çok büyük. Sizlerin sayesinde bu yola çıktım. Elimden gelenin fazlasını yapacağım. En güzel yerde sıramızı alacağız, Akhisar’a hizmet etmek için çalışacağız. Görüşmelerimiz sürüyor, 180 bin nüfusluk Akhisar’da elimizden geleni yapıyoruz ama Ankara’da da çok iyi işler yapacağız. Burada her görüşten muhtarımız var herkese eşit bir şekilde çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Sizler benim arkamda durduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun” dedi.

Diğer yandan Akhisarlı muhtarlar Fatih Füzün’ün aday gösterilmesi için, AK Parti Genel Merkezi’ne gönderilmek üzere talep dilekçesini mühürleyip imzaladı.