2023-2024 sezonunda Türkiye Voleybol Federasyonu takviminde yer alan Manisa Küçük Kızlar İl Birinciliği'nde mücadele eden Akhisar İlçe Spor Kulübü, A Grubu'nda 10 maçta 10 galibiyet alarak çeyrek finale adını yazdırdı.

29 Aralık Cuma günü Manisa Atatürk Spor Salonu'nda Salihli Cesur Yıldızlar ile karşılaşacak olan Akhisar İlçe Spor Kulübü, bu kritik müsabakadan galip ayrılarak adını yarı finale yazdırmayı hedefliyor.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü ve aynı zamanda Kulüp Başkanı olan Hasan Hüseyin Oktay, Antrenör Rıdvan Hacıoğlu, ve sporcuları tebrik ederek, "2 sezondur kürsüde yer alan Antrenörümüz ve sporcularımızı tebrik ediyorum. Bu sezon da kürsüde yer alacaklarına yürekten inanıyor, kalan maçlarında başarılar diliyorum" dedi.

Kulüp antrenörü Rıdvan Hacıoğlu, "Alt yapıya yatırım yapmak ve alt yapıdan oyuncu yetiştirerek Türk voleyboluna kazandırmak en büyük hedefimiz. Çocuklarımızın hayatına dokunmak, onları hayata ve spora kazandırmak en büyük hedefimizdir" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Akhisar İlçe Spor Kulübü, başarılarını destekleyen Akhisar Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Hüseyin Oktay, Akhisar Belediye Başkanlığı, Akhisar Gençlik Merkezi ve Gençlik Merkezi Müdürü Serdar Coşkun ile sponsorlarına teşekkür etti. Forma sponsorluğunu üstlenen BUNAR PEN, TEKNİK ISI-TESİSAT İLKAY DERETARLASI, KINALI TAVUKÇULUK'a ayrıca teşekkür edildi.