Akhisar Belediyesi mübarek üç ayların başlangıcı olarak kabul edilen Regaip Kandili’nde kentin farklı noktalarında binlerce Akhisarlı’ya helva ikramında bulundu. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Kalpten edilen tüm duaların kabul olması dileğiyle, gecemiz mübarek olsun” sözleriyle tüm Akhisarlıların Regaip Kandili’ni bir kez daha kutladı. 

Akhisar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekipleri, kentin farklı noktalarında ibadetlerini yapmak üzere camilere gelen vatandaşlara sıcak helva dağıttı. Vatandaşlar, bu anlamlı günde gerçekleştirilen helva dağıtımı için teşekkür dileklerinde bulunarak Akhisar Belediyesi ekipleri ile Başkan Dutlulu’dan memnuniyetlerini ifade ettiler.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesajı yayımlayarak tüm Akhisarlıların ve İslam aleminin kandilini kutladı. Dutlulu, “Mübarek üç ayların müjdecisi Regaip Gecemizin, acıların ve savaşların son bulduğu, güzel günlerin başlangıcına vesile olmasını temenni ediyorum. Kalpten edilen tüm duaların kabul olması dileğiyle, Regaip Kandilimiz mübarek olsun” ifadelerini kutladı.