Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve ilçe yönetimiyle birlikte Nuri Giyik Sanayi Sitesi'nde bulunan esnafları ziyaret etti. Başkan Dutlulu'nun sanayi ziyaretinde, esnafların görüşlerini ve ihtiyaçlarını dinleyerek yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Dutlulu, esnaflarla birebir sohbetler gerçekleştirip, onların talep ve önerilerini not aldı. Sanayi esnafının günlük işleyişleri ve beklentileri hakkında detaylı bilgi sahibi olan Başkan Dutlulu, her bir esnafa bereketli kazançlar diledi.

Akhisar Belediyesi'nin hizmetleriyle ilgili gelen talep ve önerileri de dikkate alan Başkan Dutlulu, çözüm odaklı çalışmalar yapacaklarına dair taahhütte bulundu. Esnaflar, Başkan Dutlulu'nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti.

Ziyaretin ardından açıklama yapan Başkan Dutlulu, "Bugün sanayi esnafımızı ziyaret ederek hem hatırlarını sorduk hem de bereketli kazançlar diledik. Biz her zaman halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İhtiyaç duyulan her alanda hizmetlerimizi sürdürecek, esnafımızın ve şehrimizin gelişimi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sanayi esnafımıza misafirperverlikleri ve güzel dilekleri için teşekkür ediyorum" dedi.