Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar'da öğretmenlerin yetkili sendikası olan Eğitim-İş'i ziyaret etti. Başkan Dutlulu, Eğitim-İş Şube Başkanı Cem Kadir Bedirhanoğlu ve yönetimini misafir etti.

Ziyaret sırasında belediye hizmetleri ve Akhisar'daki eğitim sorunları üzerine sohbet edildi. Başkan Dutlulu, sendika yöneticilerine, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi ve Akhisar'da eğitim alanında atılacak adımları değerlendirdi.

Eğitim-İş Şube Başkanı Bedirhanoğlu ise Başkan Dutlulu'na nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, eğitimde yaşanan sorunları ve çözüm önerilerini paylaştı.

Ziyaret, karşılıklı iyi dileklerle sona erdi. Başkan Dutlulu, sendika yetkililerine misafirperverlikleri için teşekkür etti ve Akhisar'daki eğitim kalitesinin artırılması için iş birliği yapma arzusunu dile getirdi. Dün akşam saatlerinde gerçekleşen ziyaretin sonunda Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun Misak-ı Milli İlkokulu dönemlerinde çekilmiş bir fotoğrafı nostaljik anların yaşanmasına neden oldu.

Editör: Mustafa Özdemir