Cumhur İttifakı'nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldiği kahvaltı programında önemli açıklamalarda bulundu. Akhisar Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürütürken gerçekleştirdiği önemli projeleri anlatan İşçi, gelecekte Akhisar'a değer katacak bir dizi projeyi hayata geçirmeyi hedeflediğini belirtti.

Ömer İşçi, Akhisar'ın vizyonunu ve planladığı projelerini basın mensuplarıyla paylaşarak, şehrin ihtiyaçlarına yönelik detaylı analizler sonucu belirlenen projelerin, Akhisar'ı daha yaşanabilir, modern ve sürdürülebilir bir şehir haline getireceğini vurguladı.

Basın toplantısında, İşçi'nin geçmiş dönemde gerçekleştirdiği başarılı çalışmaların özeti sunularak, bu projelerin Akhisar'a sağladığı katkılar öne çıkarıldı. Ömer İşçi, "Göreve geldiğimizde Akhisar'ı daha da ileriye taşıyacak, hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artıracak projelerimizle şehrimize değer katacağız," şeklinde konuştu.

Programda, Ak Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer, MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı İsmail Aydemir ve partililer de hazır bulunarak desteklerini dile getirdi. Toplantı, Akhisarlı basın mensuplarının sorularının yanıtlanmasıyla sona erdi. Ömer İşçi, Akhisar için hazırladığı projelerle ilgili detayları paylaşırken, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini vurguladı.