Akhisarpress.com - Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Emniyet Amiri Mehmet Balıkçıoğlu yurtdışı görevi sebebiyle Akhisar’dan ayrılmaya hazırlanırken Akhisarlı yerel medya mensupları onuruna yemek verdi.

Akhisar’lı medya mensuplarının toplu olarak katılımı ile Ziyafet Restaurant’ta gerçekleşen yemekte gündem, asayiş, sosyal hayat ve medya ilişkileri ile kent güvenliği oldu.

Akhisarlı medya mensupları adına emniyet amiri Mehmet Balıkçıoğlu’na çiçek takdim eden Süleyman Kollu; “Kısa sürede olsa aynı şehirde çalışma fırsatı bulduğumuz süreçte polisin sıcak yüzünü toplumun tüm kesimlerine olduğu gibi yerel medyaya da yansıttınız. Toplumun huzur ve güvenliğini sağlarken toplumla içiçe olarak gösterdiğiniz başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Umarım yurtdışı görevinizde de başarılı olur ve en kısa sürede tekrar eski görevinize dönersiniz.” dedi.

Medya mensupları olarak, görevde olduğumuz sürede bize gösterdiğiniz yakınlık ve uyumlu çalışmalarınızdan dolayı ve ayrıca bu nazik davetinizden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.