Akhisar Genç İş İnsanları Derneği (AKGİAD), yeni seçim dönemi sonrası Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası başkanı seçilen Sami Karaoğlan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

AKGİAD yönetim kurulu başkanı Erhan Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri ve üyelerin katıldığı ziyaret programı ATSO binasında gerçekleşti. Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri sonrası yeni başkan seçilen Sami Karaoğlan; “Akhisar’da genç iş insanları bizim için çok önemli yeri var. Burada odamızda da sizlerin derneğinde görev almış arkadaşlarımız var. Bizimde genç ve dinamik bir ekibimiz var. Sürekli temas halinde olarak bundan sonraki süreçte Akhisar için hep birlikte başarılı çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum. tekrar ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Akhisar Genç İş İnsanları Derneği (AKGİAD) Yönetim Kurulu başkanı Erhan Yılmaz; “Bizler Akhisar Genç İş İnsanları Derneği olarak, öncelikle ATSO seçimleri sonrası yeni oluşan yönetim ve meclis üyelerine görevlerinde başarılar diliyoruz. Derneğimiz 2000 yılında kurulmuş olup, TUGİK’e bağlı olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Akhisar’ın sanayisi, ekonomisi ve her türlü ticari faaliyetlerini yakından takip ediyoruz. Akhisar’ın en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisi olan ATSO ile de dirsek teması ile sürekli birlikte projeler gerçekleştirmek istiyoruz. Bundan önceki süreçlerde çok başarılı ortak projelerimiz maalesef olmadı. Ama bundan sonraki süreçte özellikle bir önceki dernek başkanımızın ATSO Meclis başkanı olması sayesinde birçok başarılı işler yapacağımızı umuyorum. Size ve yönetiminize başarılar diliyorum” dedi.

AKGİAD BİRÇOK İŞ İNSANI YETİŞTİRDİ

Akhisar’da 2000 yılında kurulan Akhisar Genç İş İnsanları Derneği’nin birçok başarılı iş insanı ve siyasi yetiştirdiğini ifade eden başkan Erhan Yılmaz; “AKGİAD olarak örnek verecek olursak, CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, şuan belediye başkanımız Besim Dutlulu, ATSO’nun eski başkanı Mehmet Ulusoy, ATSO’nun şimdi aramızda olan Meclis Başkanı Özkan Kalın gibi birçok başarılı iş insanı yetiştirdiğini düşünüyoruz. Biz dernek olarak ekonomi ve Akhisar’a fayda sağlayan herkesi aramızda görmek istiyoruz. Dernek olarak amacımız ticari ve sosyal ilişkileri geliştirmek, üyelerimize çok daha fazla katkı sağlamak” dedi.

MECLİS BAŞKANI ÖZKAN KALIN’A ÖZEL ZİYARET

Akhisar Genç İş İnsanları Derneği başkanı Erhan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, yeni ATSO Meclis Başkanı Özkan Kalın’ı da makamında ziyaret ederek önemli istişarelerde bulundu. 

AKGİAD’da birçok önemli işlere imza attıklarını ifade eden Meclis Başkanı Özkan Kalın; “Akhisar’ın ekonomisi ve ticari faaliyetleri için çok mücadele ettik. Bir önceki dönem AKGİAD başkanlığı görevini yürütürken aynı zamanda ATSO’da meclis üyeliği görevimizi devam ettiriyorduk. Şuan yönetimimiz meclis başkanlığı görevini bize uygun gördü. Bu görevi de layıkı ile yerine getirmeye çalışacağız. Bu süreçte AKGİAD yani sizlerle de ortak birçok projeler gerçekleştireceğimize inanıyorum” dedi.